Млађи кадети бољи од Црвене Звезде

slika

13. коло Прве А лиге Млађих кадета Фудбалског савеза Београда Фк Земун - Фк Црвена Звезда 3:1 (2:0)

Фк Земун: Косовац (од 80. Манојловић), Јованчевић (кап.) Јовановић Д. Алекса (од 70.Цоневски) Тодовић, Јовановић З. Алекса, Ивковић (од 80. Исидоровић), Станковић, Бурсаћ, Тодоровић ( од 80. Мастиловић),Стојановић (од 75. Цакић), Станојевић (од 60. Девић). Тренер: Радосављевић Стефан

Млађи кадети нашег клуба угостили су Црвену Звезду и забележили победу резултатом три према један.

Зелено - плави су повели у 19. минуту преко Станковића. На два пема нула повисио је Јовановић З. Алекса. То је био и резултат првог дела игре. У другом полувремену гости покушавају да се врате у утакмицу преко Бајића, који смањује нашу предност у 63. минуту. Све дилеме око победника решава Цоневски, који постиже погодак у 80. минуту.

Резултат се до краја није мењао, па је Земун остварио заслужену победу.